piątek, 31 stycznia 2014

Otwórz zamknięte karty w Chrome, otwórz ostatnią zamknięta sesja przeglądarki.

Przywracanie zamkniętych kart w Google Chrome jest bardzo proste. Można to zrobić na co najmniej dwa sposoby poprzez skrót klawiaturowe lub bezpośrednio w opcjach menu. Możemy również przywracać poszczególne zamknięte karty, lub otworzyć ostatnią aktywną sesję przed zamknięciem Chrome. Chrome możemy skonfigurować tak, aby zawsze po otwarciu rozpoczynał z kartami które zostały zamknięte podczas ostatniej sesji, lub z domyślnymi kartami startowymi.

  • Przywracanie zamkniętych kart w Chrome.

Aby ponownie otworzyć zamkniętą kartę (karty) wystarczy skorzystać ze skrótu klawiaturowego Ctrl+Shift+T. W ten sposób można przywrócić do dziesięciu ostatnio zamkniętych kart z danej sesji przeglądarki.
Tą samą możliwość mamy dostępną w menu klikając prawym przyciskiem myszki na dowolnej, otwartej karcie. W menu jest opcja "Przywróć zamknięte karty".


Jak również w menu Chrome mamy rozwijaną opcje "Niedawno używane karty", gdzie możemy wybrać konkretną kartę do przywrócenia.

środa, 29 stycznia 2014

Chrome Dev 34.0.1809.0

Aktualizacja Chrome Dev dla systemów operacyjnych: Windows, Mac, Linux. Wersja dostała numer 34.0.1809.0.
Zauważyliście jakieś zmiany funkcjonalne w nowej wersji przeglądarki? 

wtorek, 14 stycznia 2014

Chrome Dev 33.0.1750.27

Za nami kilka kolejnych aktualizacji przeglądarki Chrome w kanale dystrybucyjnym dla deweloperów. Lista ostatnich zmian dla wersji 33.0.1750.27 znajduje się tutaj. Obserwując zmniejszającą się ilość poprawek w każdej kolejnej wersji Chrome Dev można z całą pewnością stwierdzić, że kolejna wersja beta Chrome niedługo zostanie opublikowana...