poniedziałek, 9 lipca 2012

Google Chrome dostępny na płytach CD.

Google różnymi kanałami reklamuje swoją przeglądarkę internetową Google Chrome.
Były już reklamy w papierowej prasie codziennej, bilbordy na ulicach, nie wspominając o filmach reklamowych w sieci, jak również ostatnio o stronach przygotowywanych specjalnie "pod" przeglądarkę Chrome.
Kolejnym sposobem na zwiększenie ekspansji Chrome jest rozprowadzanie wersji instalacyjnej przeglądarki od Google na płytach CD. W sklepie ze stoiskiem z Chrombook'ami można zaopatrzyć się, zupełnie za darmo w płyty CD z wersją instalacyjną Chrome. A wszystko w eleganckich i oszczędnych wizualnie pudełkach z pleksi.
Ciekawe czy polscy użytkownicy doczekają się w Polsce sklepu z Chrombook'ami i wersją "pudełkową" Chrome. Na razie pozostaje nam wersją do pobrania z sieci (tutaj) - za to zawsze najbardziej aktualna.
Swoją drogą ciekawe którą z wersji przeglądarki umieszczono na płycie i czy uwzględniono wszystkie obsługiwane systemy operacyjne. Uważamy, że profesjonalne podchodzące do sprawy Google, umieściło na CD ostatnią stabilną wersję Chrome dla Windows, Mac, Linux, Chrome Frame i być może również Android'a.
Poniżej kilka zdjęć ze sklepu gdzie szczęśliwcy mogli zaopatrzyć się z CD.

0 komentarze:

Prześlij komentarz