piątek, 16 grudnia 2011

Chrome Dev 17.0.963.12

Kolejne dwie szybkie aktualizacje Chrome Dev do wersji 17.0.963.12 (wcześniejsza 17.0.963.6) dla Windows, Mac i Linux.
Aktualizacje poprawiają stabilność przeglądarki i pomniejsze błędy.
Wszystkie wprowadzone zmian w tej wersji Chrome opisane są w logu aktualizacji.

Nie używasz jeszcze wersji Dev Chrome? Czas to zmienić! ;)
Zachęcamy do pobrania wersji rozwojowej Chrome Dev - tutaj.
A jeśli ciągle się wahasz jaką wersja jest dla Ciebie odpowiednia zapoznaj się z różnicami poszczególnych kanałów dystrybucyjnych Chrome.

5 komentarze:

keiran pisze...

A da sie w koncu instalowac apki i rozszerzenia? Bo teraz nie moge zrobic aktualizacji, mam komunikat - serwer niedostepny

Toszek pisze...

Cały czas da się instalować aktualizacje i rozszerzenia w wersji Dev.
A jeśli podczas sprawdzania aktualizacji występuje błąd "serwer niedostępny" to proponuje pobrać instalkę Chrome Dev normalnie ze strony https://www.google.com/chrome/eula.html?extra=devchannel i nainstalować na tą co masz na komputerze.

Cracker pisze...

"pomniejsze błędy" - dla mnie to były ogromne błędy. Rozszerzenia nie zapamiętały ustawień, to samo przeglądarka. Mimo wyłączonej opcji wczytywania poprzedniej sesji, po każdym uruchomieniu Chrome wczytywał poprzednio otwarte karty. Na szczęści już po problemie.

keiran pisze...

Z tym instalowaniem mam problem od kilku aktualizacji (moze 3-4 tygodnie). W changelogu jednej z nich bylo to niby jako znane bledy. Teraz tak jak radziles przeinstalowalem w pracy dev jeszcze raz. Dalej w chrome store po kliknieciu na dodaj do chrome pojawia mi sie zapytanie o akceptacje, klikam ok. I stoi mi na napisie sprawdzanie. W domu na drugim komputerze tez uzywam wersji dev i problem jest ten sam

keiran pisze...

Nawet znalazlem ten blad w dokumentacji:
http://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=92262

Prześlij komentarz