wtorek, 25 października 2011

Chrome 15 w wersji stabilnej.

No i doczekaliśmy się! Google Chrome w wersji stabilnej oficjalnie pojawiło się w kanale dystrybucyjnym dla wszystkich obsługiwanych systemów operacyjnych.
Pierwszą zmianą, która wpada w oczy zaraz po aktualizacji to zmieniona Nowa Karta, która została rozbudowana i wzbogacona o "podstrony" na których możemy zobaczyć zainstalowane w Chrome aplikacje. Takie rozwiązane ułatwia zarządzanie aplikacjami - usuwanie, segregowanie. Zachęcamy do oglądnięcia filmu na którym zaprezentowane są możliwości Nowej Karty.Instalację nowych aplikacji można oczywiście dokonać z poziomu Chrome Web Store, który przypomnijmy dzisiaj otrzymał nową stronę www. Pisaliśmy o tym w porannych nowościach.

Poza zmienioną Nową Kartą w Google Chrome 15 wprowadzono wiele poprawek optymalizacyjnych w silniku przeglądarki - zaktualizowano V8 i Webkit. Naprawiono znalezione i zgłoszone m.in. przez użytkowników luki w zabezpieczeniach. Suma nagród, którą  Google wypłacił użytkownikom z zgłoszone błędy wynosi ponad 26 tysięcy dolarów.

Zachęcamy Was do pobrania najnowszej wersji stabilnej Chrome, lub zaktualizowania już zainstalowanej poprzedniej wersji - w zasadzie Chrome zrobi to za Was :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz