środa, 27 lipca 2011

Chrome Dev. 14.0.835.2

Google zaktualizowało dla systemu Windows swoją przeglądarkę w kanale dystrybucyjnym Dev do wersji 14.0.835.2. Dla systemów Linux i Mac wersja opatrzona jest numerem 14.0.835.0
Najważniejsze zmiany to:
  • kolejna uaktualniona wersja V8 - 3.4.13.0
  • zaimplementowany w tej wersji Chrome WebSocket HyBi 10
    (WebSocket jest technologią zapewniającą dwukierunkowy kanał komunikacji za pośrednictwem jednego gniazda TCP. Stworzono ją do komunikacji przeglądarki internetowej z serwerem internetowym, ale równie dobrze może zostać użyta w innych aplikacjach typu klient lub serwer.)
Uwaga! W tej wersji przeglądarka plików PDF w Chrome może nie działać poprawnie. Google zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu wyda poprawkę usuwającą tą niedogodność.
Dla bardziej zaawansowanych i dociekliwych użytkowników dodamy, że zaimplementowana wersja WebSoket 10 w tym wydaniu Chrome jest niezgodna z wcześniejszą wersją WebSocket 00 z wcześniejszych wydań Chrome.
Jak zwykle wszystkie zmiany wprowadzone w tej wersji przeglądarki możecie prześledzić w logu udostępnionym przez programistów.

4 komentarze:

panX pisze...

i znikła ikonka wyboru profilu użytkownika , odeszli od tego czy da sie to jakos właczyć ?

Toszek pisze...

@panX - Też szukałem ikony profilu, chcąc się przełączyć na inny profil i nie widzę nigdzie włączenia obsługi profili Chrome. W wersji 14.0.834.0 canary, profile były nawet z nowymi ikonami, więc nie sądzę, aby Google porzuciło ten temat, ale, ale... w wersji 14.0.835.4 canary też nie widzę profili... Co się dzieje?
Po aktualizacji miałem też wyłączoną synchronizację.

Toszek pisze...

Macie problem z FB?
http://forum.googlechromepl.info/showthread.php?tid=76
Po szyfrowanym łączu jakoś nie ma zamiaru poprawnie się wyświetlić, po aktualizacji do tej wersji Chrome.

panX pisze...

kurde a juz miałem ustawiony nowy profil , a tu znikło wszystko :/

Prześlij komentarz