piątek, 6 maja 2011

Nie tylko o Chrome na Google I/O w Polsce.

Google I/O to nasza największa konferencja dla deweloperów. Pierwszy raz odbyła się ona w 2008 roku, od tej pory powtarzamy ją corocznie. To dwa dni poświęcone w całości najnowszym trendom wśród aplikacji webowych i mobilnych, opartych na technologiach Google, takich jak Android, Chrome, App Engine, Google Web Toolkit, API narzędzi Google i wiele innych.

W tym roku po raz pierwszy wszyscy, którzy nie mogą pojechać do San Francisco, gdzie odbywa się I/O, mają szansę uczestniczyć w konferencji zdalnie, przez internet, biorąc udział w rozsianych po całym świecie spotkaniach I/O Extended, organizowanych przez Google Technology User Groups, i wspólnie oglądać przekaz na żywo z konferencji.

I/O Extended odbędą się także w trzech polskich miastach: Warszawie, Poznaniu i Krakowie i organizowane są przez nowopowstały polski GTUG. W imieniu organizatorów zapraszamy! Udział jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Główną częścią wszystkich trzech spotkań będzie wspólne oglądanie sesji otwierającej Google I/O; to także dobra szansa na spotkanie z innymi entuzjastami nowych technologii i narzędzi Google. Program spotkania I/O Extended w każdym mieście jest różny - szczegółowe informacje i rejestracja na stronie lokalnych Google Technology User Groups:

http://warszawa.gtug.pl
http://poznan.gtug.pl
http://krakow.gtug.pl (brak wolnych miejsc, możliwość wpisu na listę rezerwową)

Przy okazji przypominamy, że jeśli w przyszłości chcecie otrzymywać informacje o spotkaniach i inicjatywach polskich GTUGów, macie ochotę podyskutować o technologiach Google lub wręcz dowiedzieć się jak stworzyć lokalnego GTUGa - zapraszamy na Grupę GTUG.pl.

Źródło: Blog Google Polska

0 komentarze:

Prześlij komentarz