piątek, 27 maja 2011

Chrome Web Store - podzielcie się Waszymi doświadczeniami.

Dzisiaj chcieli byśmy zainteresować Was nie tylko sama przeglądarką Chrome i jej nowymi funkcjami, ale społecznością wokół przeglądarki Google. Takim miejscem, gdzie można znaleźć użytkowników i fanów przeglądarki (oprócz Facebooka, Twittera czy Blipa) jest dobrze wszystkim znane (choć może ostatnimi czasy niesłusznie zapomniane) - oficjalne Forum Chrome. To tutaj można spotkać osoby które służą radą, pomocą czy ciekawymi pomysłami dotyczącymi rozwoju przeglądarki. Jeśli szukacie rozwiązania nietuzinkowych problemów na forum zawsze znajdzie się osoba, która postara się Wam pomóc, lub wskaże podobny rozwiązany wcześniej problem. Dużym atutem tego forum jest monitorowanie wątków i aktywny udział pracowników Google.
Zachęcamy Was do zaglądania na forum, dzielenia sie swoimi spostrzeżeniami i pomagania innym. My też tam jesteśmy!

Na niedawnej konferencji Google I/O w San Francisco wyszukiwarkowy gigant ogłosił, że Chrome Web Store dostępne jest teraz dla użytkowników z całego świata. Obecnie sklep oferuje 41 wersji językowych, w tym oczywiście polską.
Google pochwaliło się także, że z Chrome korzysta już prawie 160 mln internautów, jest to zatem bardzo ciekawa platforma dla programistów, którzy chcą dotrzeć do dużej widowni. Już teraz w Chrome Web Store znaleźć można między innymi popularną grę Angry Birds, choć sklep wyszukiwarkowego giganta oferuje również wiele darmowych narzędzi i aplikacji rozrywkowych.
Zapewne każdy z Was co najmniej raz "zwiedził" sklep Google - Chrome Web Store i mógł wyrobić sobie własną opinię na jego temat. Jeśli chcesz się nią podzielić z pracownikami Google i innymi użytkownikami Chrome gorąco zapraszamy do dyskusji na forum w tym wątku. Wypowiedz się, poznaj opinie innych!
Zapraszamy na oficjalne Forum Google Chrome.

0 komentarze:

Prześlij komentarz