środa, 18 maja 2011

Chrome dev. 13.0.767.1

Nastąpiła aktualizacja Chrome dev dla platform systemowych: Windows, Mac, Linux.
W tej wersji przeglądarki podgląd wydruku z funkcji eksperymentalnej włączanej na karcie chrome:flags (który pisywaliśmy w kwietniu - przeczytaj) przeszedł do domyślnie obsługiwanego przez przeglądarkę. Programiści pracują i eksperymentują z wyszukiwaniem z omniboxa. Po pierwszych testach i opiniach użytkowników można powiedzieć, że wyszukiwanie znacznie zwolniło, jak również wyszukiwanie instant nie działa prawidłowo (w ogóle nie działa?). Miejmy nadzieję, że prace programistów szybko wyeliminują błedy, które pojawiły się w tej wersji Chrome dev.
Z obserwacji zauważyliśmy, że opisywana przez nas funkcja Compact Navigation (przeczytaj tutaj) z wersji Canary została zaimplementowana w tej wersji Chrme dev. Co prawda po włączeniu Hide the toolbar znika cała belka z dostępem do ikon z zainstalowanymi rozszerzeniami. Ciekawe jak zostanie rozwiązany dostęp do rozszerzeń w ostatecznej wersji tej funkcjonalności.

2 komentarze:

keiran pisze...

dziwna sprawa, od dluzszego czasu mialem wlaczona flage z accelerated 2d canvas. teraz przy starcie pojawia sie error, ze flaga jest nieobslugiwana i moze powodowac bledy zwiazane ze stabilnoscia. pojawilo sie w wersji 13.0.767.1

Sad pisze...

Ja też tak mam, widocznie zmieniły się parametry co do tej funkcji :)

Prześlij komentarz