piątek, 3 grudnia 2010

Chrome 8.0.552.215 - wersja STABILNA

Miła i długo oczekiwana wiadomość dla wszystkich nie korzystających z rozwojowej (testowej) wersji przeglądarki w kanale dystrybucyjnym dev.

Doczekaliśmy się kolejnej STABILNEJ wersji przeglądarki Google Chrome z numerkiem 8.0.552.215. Przeglądarka do pobrania dla wszystkich chętnych na stronie google chrome lub zawsze na prawo w naszym menu. A wszyscy, którzy już mają zainstalowaną nie muszą się niczym martwić, Chrome zaktualizuje się sam.

W tej wersji w stosunku do poprzedniej stabilnej wersji wprowadzono ponad 800 poprawek błędów i usprawnień stabilności.
Chrome 8 posiada teraz wbudowaną przeglądarkę do plików PDF, tak więc możemy bezpośrednio w przeglądarce przeglądać plik pdf, bez konieczności instalowania dodatkowych programów do odczytu plików pdf. Funkcja ta dla bezpieczeństwa i stabilności Chrome działa w trybie sadbox'u (sanbox - piaskownica). W przypadku zawieszenia się karty z pdf, można bezpiecznie wyłączyć tylko tą kartę, reszta kart pozostanie aktywna. Awaria wtyczki pdf, nie ma wpływu na reszte funkcjonowania przeglądarki.

Nic tylko pobierać, uaktualniać, testować i cieszyć się z kolejnych usprawnień w Google Chrome.

1 komentarze:

Tomasz pisze...

szkoda ze nie dodano bocznego paska z zakładkami, tego bardzo brakuje w chrome, niby taki szczegół a wiele osób się dopytuje o to

Prześlij komentarz