wtorek, 10 sierpnia 2010

Google Chrome instalacja dla wielu kont systemu Windows

Google rozszerzył możliwość instalowania przeglądarki Chrome dla wielu kont w systemie Windows. Na razie tylko dla deweloperów.
Obecnie Chrome dostępny jest podczas instalacji dla pojedynczego użytkownika w systemie Windows. Oznacza to, że nie trzeba korzystać z trybu administratora do instalowania przeglądarki. Jeśli jednak chcemy udostępnić ją dla innych kont użytkowników w naszym komputerze, należy pobrać Pakiet Google. Programiści odpowiedzialni za rozwój programu chcą to zmienić. Chrome wprowadzi możliwość instalowania przeglądarki dla wielu użytkowników korzystających z tego samego komputera. Udostępniono już stronę zinstalatorem. Za jego pomocą można zainstalować przeglądarkę automatycznie dla wszystkich użytkowników korzystających z komputera z systemem Windows.
Instalator MSI umożliwia zainstalowanie najnowszych buildów Chrome w wersji dla deweloperów. W ten sposób Google chce pomóc programistom w korzystaniu z programu. Możliwe, że podobna funkcja zostanie wprowadzona także dla pozostałych użytkowników przeglądarki.

Źródło: dobreprogramy.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz